Směnový/á kontrolor/ka

22.05.2020

Svitavy

ATEK s.r.o.

Full time

130.00 CZK / Hour

Basic

2020-05-21

1 185

Description

NÁPLŇ PRÁCE: zajištění kontrolní činnosti výroby, vyplňování karet mezioperačních kontrol a kontrolních měření, zajišťování sběru dat při vzorkování, hlášení neshod atd.
POŽADAVKY: SOU vzdělání, praxe v oboru vítána, ochota a chuť pracovat ve směnném provozu, samostatnost a zodpovědnost, znalost práce na PC (Word, Excel)
NABÍZÍME: zázemí české společnosti z oboru automotive, 25 dnů dovolené, kafetérii, dot. stravování, práci na moderních technologiích v novém prostředí, odměny při životních i pracovních jubileích, odměnu za přítomnost atd. KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Contact

ATEK s.r.o.
Jitka Kocianová
Svitavská 1599/66
571 01 Moravská Třebová
Czech Republic
+420702186405
JQ.TYKS@S1F3SGQFT.STKGZ@

Reply without signing in