servisní elektromechanik - elektrikář

05.10.2019

Strakonice

TEDOM a.s.

Full time

28000.00 CZK / Month

Professional

2019-11-01

20 1126

Description

Náplň práce:
Servis kogeneračních jednotek (práce v týmu):
- provádění pravidelného servisu v rozsahu uvedeném v dokumentaci
- provádění větších oprav kogeneračních jednotek, včetně GO
- diagnostika poruch a jejich následné odstranění
- administrativní činnosti (vystavení zakázkového listu, protokolu o servisním zásahu, zápis do provozní knihy)

Požadujeme:
- minimálně výuční list v oboru elektro, nejlépe silnoproud
- platná Vyhláška 50/78 Sb., minimálně § 5
- dobrá orientace v problematice elektrických točivých strojů, jako jsou synchronní a
- asynchronní generátory, asynchronní elektromotory, způsoby jejich zapojení a
- řízení např. stykačemi, nebo frekvenčními měniči
- základní znalosti PLC (logické funkce/klopné obvody)
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v oboru výhodou
- manuální zručnost
- znalost práce na PC (EXCEL, WORD, OUTLOOK, IE)
- spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost, komunikativnost
- pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů
Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme:
- náborový příspěvek až 30.000,-- Kč
- perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
- možnost seberealizace - odborný a profesní růst
- odpovídající platové ohodnocení
- vzdělávací kurzy
- firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…)
KONTAKT: Malá Zdeňka, tel.: 724535599, e-mail: zdenka.mala@tedom.com

Contact

TEDOM a.s.
Zdeňka Malá
Výčapy 195
674 01 Výčapy
Czech Republic
+420953311003
4FQ.4FPYK@SRS4.ST3YPJ@

Reply without signing in