Kuchař/ka

05.10.2019

Praha

Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12

Full time

16280.00 - 19160.00 CZK / Month

Professional

2019-10-20

28 1159

Description

Místo výkonu práce: Pod sady č.p. 170/2, Praha 4. Kontakt: Veselá Daniela, tel.: 241773169, e-mail: mspodsady@seznam.cz
Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12, příspěvková organizace, Pod Sady170/2, 143 00 Praha 4, hledá vhodného kandidáta na pozici HPP kuchař/ka + DPP

Náplň práce:
Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek, v přátelském kolektivu mateřské školy, pracovní doba: pondělí až pátek, osobní příplatek a odměny po zaučení, možnost naučit se něco nového školení ISŘ aj. Zatím zástup po dobu trvání dlouhodobé pracovní neschopnosti.
Požadujeme: Praxi v oboru pokud možno ve školním stravování, příjemné vystupování, komunikativnost, ochota učit se, aktivní přístup k práci. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na email mspodsady@seznam.cz

Contact

Daniela Veselá
Pod sady 170/2
143 00 Praha
Czech Republic
+420241773169
JQ.4S3JYA@EPSAPFDA4@

Reply without signing in