Asistent/ka pedagoga

24.07.2020

Kladno

Mateřská škola Valentýnka, okres Kladno

Part time

12000.00 - 15000.00 CZK / Month

Secondary with graduation

2020-09-01

3 332

Description

Požadujeme:
spolehlivost, trpělivost, respektující a profesionální přístup, ochotu hledat nové a účinné cesty k dítěti se SVP.
Kvalifikace - pedagogická škola nebo kurz asistenta pedagoga.

Náplň práce:
asistent pedagoga ve třídě předškoláků s dítětem s PAS.

Nabízíme:
zaměstnanecký balíček.

Posílat životopis na uvedený e-mail společně s motivačním dopisem - odpovědi na zájem přijdou až po 2.8.2020 z důvodu dovolené.

Contact

Lucie Kušková
Školská 262
273 45 Hřebeč
Czech Republic
+420312253391
JQ.4S3JYA@QY2YLU.ST3EK3YRS1A4@

Reply without signing in