Vedoucí pracovníci v oblasti reklamy a styku s veřejností

2021-07-22

Praha

Bata Centre s.r.o.

Plný úvazek

50000.00 - 60000.00 CZK / Měsíc

Vysoké

2021-08-01

0 29

Popis

MÍSTO VÝKONU : Jindřišská č.p. 939/20, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Alexander Doktor, tel.: 739 481 729 , e-mail: Alexander.doktor@bata.com

Náplň práce:
Definice redakční a obsahové strategie a podpora jejího nasazení na trzích po celém světě v daném segment - módní obuv a doplňky.
Spolupráce s kreativními agenturami na vytváření poutavých digitálních marketingových kampaní, redakčního obsahupro eCommerce, sociální media a CRM.
Zodpovědnost za kreativitu a PR, hledání nových kreativních řešení. Příprava a vypracování návrhů projektů, plánování PR kampaní, tvorba originálního obsahu, kontrola reklamních a PR materiálů..
Účast a reprezentace na konferencích, veletrzích a obchodních jednání (ruština-čeština-angličtina-španělština)). Spolupráce s externími dodavateli, výběr autorů a děl pro kampaně atd. Požadujeme: Minimálně 4 roky praxe v příslušném oboru, vzdělávaní v oborech Marketingu, ekonomie, PR, reklamy či obdobného.
Praktické zkušenosti, realizované aktivity s prokazatelným výsledkem (požadované portfolio projektů).
Ukázková znalost UX /UI prostředí.
Znalost on-line marketing, výborná znalost a orientace v plánování marketingových kampaní.
Znalost projektového řízení. Dobrá znalost Adobe Creative Suite. Znalost sociálních médií včetně VK.com a YouTube.com Znalost problematiky webového designu včetně problematiky napříč platformami (web, mobilní zařízení, tablety). Angličtina, španělština, ruština - velmi dobrá znalost slovem i písmem, ruština - rodilý mluvčí.
Vynikající prezentační dovednosti se schopností jasně a efektivně přednést své návrhy vyššímu managementu. Schopnost práce ve více úkolovém prostředí a schopnost rozlišit priority.

Zaměstnanecké výhody :
Práce v mezinárodní společnosti s velmi kvalitním zázemím původní rodinné firmy a známým příběhem v celém světě.

Kontakt

Alexander Doktor
Jindřišská 939/20
11000 Praha
Czech Republic
739481729
4FQ.SKS2@LFKTFP.LYP3SWYRS@

(Povolené přípony souborů pdf, doc, docx, zip, txt, jpg, jpeg)
Captcha Jiný ověřovací kód
Odeslat emailem odkaz na tuto práci