VEDOUCÍ OPERÁTOR KRÁJECÍ LINKY

27.03.2024

Frýdek-Místek

Beskydské uzeniny, a.s.

Plný úvazek

25000.00 - 32000.00 CZK / Měsíc

Střední bez maturity

2024-03-26

0 10

Popis

z:26/3/2024
NÁPLŇ PRÁCE:
- spolupráce se směnovými mistry s organizací práci na svěřeném pracovišti
- vedení cca 3-4 zaměstnanců na směně
- příprava výrobků pro krájení
- obsluha a seřízení krájecí a balící linky
- kontrola pracovních postupů a kvality výroby
- spolupráce na zlepšování chodu výroby.
POŽADUJEME:
- praxi s obsluhou a seřizováním strojů
- schopnost týmové spolupráce, komunikační a organizační dovednosti, zodpovědný přístup k práci
- spolehlivost a manuální zručnost, ochotu pracovat v chladném prostředí.
NABÍZÍME:
- zajímavou práci v české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, zaškolení na pozici
- dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny)
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení
- náborový bonus ve výši 15 000 Kč, příplatek za vedení linky 2 000 Kč/měsíčně, docházkový bonus 3 000 Kč/kvartálně, výkonnostní odměny, obědy za 30 Kč, zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea.
Kontakt telefonicky, emailem.

Radka Mičanová
Brněnská 1659/119
66451 Šlapanice
Czech Republic
604297088
JQ.SLHPFUQ@SLHPFUQ@