Účetní na finančním odboru m/ž

06.05.2024

Česká Lípa

Město Nový Bor

Plný úvazek

21710.00 - 31820.00 CZK / Měsíc

Střední

2024-06-01

0 0

Popis

Náplň práce:
- zajišťování agendy účetnictví města
- zajišťování výkaznictví a kontroly
- vedení účetních knih
- provádění účetních operací
- kontrola plnění a čerpání rozpočtu
- zpracování dílčích ekonomických rozborů
- metodika a poradenství
- správa bankovních účtů města
- zajišťování platebního styku
Požadavky:
- vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (ekonomického zaměření - výhodou)
- minimálně 1 rok praxe v podvojném účetnictví
- vysoké pracovní masazení a odolnost vůči stresu
- uživatelská znalost práce na PC (zejména programy Word, Excel, Outlook, Ginis, Gornic).
- dobrá znalost legislativy a dalších pravidel na úseku hospodaření města - výhodou
- řidičské oprávnění skupiny B - výhodou
- dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost v rozhodování
- praxe ve veřejné správě - výhodou
Náležitosti písemné přihlášky uchazeče:
- přesné označení funkce výběrového řízení, o kterou se uchazeč zajímá, jméno, přijmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu, datum a podpis uchazeče
Doklady, které uchazečř musí připojit k písemné přihlášce:
- strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkající se požadovaných činností
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Platové zařazení: 9. platová třída dle zákona č. 262/206 Sb., zákoník práce a nařízení vláddy č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění (platové rozpětí 21710 - 31820 Kč, podle zápočtu let odborné praxe), osobní příplatek po zapracování.
Pracovní poměr: na dobu určitou 2 roky, s možností dalšího prodloužení
Termín nástupu: dohodou
Lhůta pro podání přihlášky: do 10:00 hodin, dne 27.5.2024
Způsob podání přihlášky: písemně nebo osobně na podatelnu MěÚ na adresu: Město Nový Bor, nám. Míru 1, 473 01 Nový Bor.
Obálku označte textem: Výběrové řízení - účetní

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

podatelna MěÚ
nám. Míru 1
47301 Nový Bor
Czech Republic
487712315
JQ.LF2-E1F3@S3RYKSPFDY@