Strojník

13.04.2024

Brno-Venkov

Pěkný - Unimex s.r.o.

Plný úvazek

30850.00 - 43000.00 CZK / Měsíc

Střední bez maturity

2024-05-01

111 255

Popis

První kontakt e-mailem nebo telefonicky 8:00 - 16:30 hod.

Výrobní potravinářská společnost zabývající se výrobou koření a kořenících směsí, závod Veverská Bítýška hledá pracovníka na pozici STROJNÍK.

náplň práce:
- Seřizování a obsluha potravinářských strojů.
- Běžná údržba, popř. drobné opravy.
- Navažování, nasypávání, mletí a míchání surovin, podle potřeb.
- Provádění záznamů o výrobě ve výrobních protokolech.
- Provádění namátkové kontroly kvality a vzhledu výrobku.

požadujeme:
- základní znalosti mechaniky nebo elektřiny
- motivaci učit se a rozvíjet se
- připravenost pracovat ve 2 směnném provozu
- ochota pracovat

nabízíme:
- Dosažitelné motivační, finanční systémy, za odpracované dny, za dosaženou kolektivní výkonnost.
- Kvartální odměny za dosažení kvalitního pracovního prostředí a spokojenosti klientů s naší prací.
- Kratší pracovní doba 7,5 hod/denně
- Příjemná rodinná atmosféra zaměřená na slušné chování a vzájemný respekt mezi sebou.
- Pevná pracovní doba PO až PA, volné víkendy.
- Mimořádné pracovní soboty jsou nadstandardně finančně ohodnocené.
- 5 dní volna navíc.
- Stravenkový paušál.
- Hodnotné vánoční balíčky.
- Peněžní vánoční dárek.
- Plný servis od zaměstnavatele na pracovní oblečení a obuv.
- Pracovní smlouva na rok s možnosti po roce na dobu neurčitou.
- Firemní novoroční večírek s živou hudbou a exkluzivním gastronomickým zážitkem.
- Dárky pro děti zaměstnanců.
- Dárky pro naše zaměstnankyně k MDŽ.
- Odměny za doporučení nového zaměstnance.
- Stabilní firma v potravinářském průmyslu, ve které je i v dobách krize nebo covidu dostatek práce .

Zaměstnanecké výhody: Práce v menším přátelském kolektivu, po roce možnost uzavření smlouvy na dobu neurčitou

V případě zájmu zasílejte CV na email: ezizka@pekny-unimex.cz nebo vedoucího závodu paní Hossovou : khossova@pekny-unimex.cz, tel.724962706

Eva Žižka,Vincent Károly
V Brance 712
66471 Veverská Bítýška
Czech Republic
724182197724172238
JQ.WY4G3H-E3TYD@STJGJY@