STAVEBNÍ DĚLNÍCI - DLAŽDIČI

2022-04-02

Frýdek-Místek

TS a.s.

Plný úvazek

25000.00 - 35000.00 CZK / Měsíc

Střední bez maturity

2022-04-01

3 743

Popis

A16 z:1/4/2022
Požadujeme:
- praxI ve stavebnictví min. 2 roky
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost týmové spolupráce
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Výhodou:
- vyučení v oboru.
Náplň práce:
- stavební práce, bourací práce, pokládka a opravy dlažby, osazování obrubníků, řezání povrchů, obsluha malých stavebních mechanismů, přesun hmot, řízení vozidla v rozsahu platného oprávnění apod.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou, po roce pracovního poměru lze na dobu neurčitou
- ranní směny 6:00-14:30 hod., pondělí až pátek, víkendy volné
- systém zaměstnaneckých výhod.
Nabídky se strukturovaným životopisem a přehledem dosavadní praxe zasílejte písemně na výše uvedenou adresu k rukám předsedy představenstva nebo na e-mail: sekretariat@tsfm.cz.
Informace pro uchazeče:
Výsledek výběrového řízení je sdělen uchazečům, kteří byli zařazeni do užšího výběru, cca do týdne od jeho ukončení. Ostatní uchazeči, kteří nebudou kontaktováni do 30-ti dnů od prokazatelného podání žádosti, nepostupují a pro ně výběrové řízení skončilo.

Kontakt

TS a.s.
Czech Republic
JQ.4OAK@KSGLSKYLTYA@

(Povolené přípony souborů pdf, doc, docx, zip, txt, jpg, jpeg)
Captcha Jiný ověřovací kód
Odeslat emailem odkaz na tuto práci