STATICI, PROJKTANTI OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

30.04.2024

Frýdek-Místek

TŘINECKÁ PROJEKCE, a.s.

Plný úvazek

35000.00 CZK / Měsíc

Vysoké

2024-04-29

1 24

Popis

TŘ z:29/4/2024
Náplň práce:
- statické návrhy a výpočty stavebních celků
- posudky stávajících konstrukcí
- zpracování dokumentací ocelových konstrukcí
- projektové řešení konstrukční části pro navrhované technologie
- jednání se zákazníkem, aktivní účast na jednáních
- samostatné vedení zakázek.
Požadujeme:
- znalost práce se softwarem Scia Engineer, AutoCad
- znalost programu Advance Steel, Idea Statica - výhodou
- dovednosti v MS Office (Word, Excel)
- zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, loajalitu
- dobré komunikační schopnosti a dovednosti
- schopnost týmové práce
- řidičský průkaz skupiny B.
Výhodou:
- znalost angličtiny.
Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu, 5 týdnu dovolené, penziní připojištění, mobilní telefon, 5 dnů zdravotního volna, stravovací paušál.
Kontakt emailem.

Benefity

5 týdnu dovolené, penziní připojištění, mobilní telefon, 5 dnů zdravotního volna

Romana Staszko
Míru 274
73961 Třinec
Czech Republic
558384120
JLK.DK@FTJASKA.S3S4FL@