SKLADNÍK/SKLADNICE

27.03.2024

Frýdek-Místek

Dvěděti.cz s.r.o.

Plný úvazek

23000.00 - 30000.00 CZK / Měsíc

Střední bez maturity

2024-05-01

0 10

Popis

z:26/3/2024
Náplň práce
- nakládka a vykládka zboží z vozidel
- manipulace s břemeny až 30kg
- vychystávání a ukládání zboží
- práce se čtečkou.
Požadujeme
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzická zdatnost a zručnost)
- výhodou - ŘP sk. B, praxe v řízení vozidel
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, smysl pro pořádek, předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- různorodou a zajímavou práci v zázemí stabilní společnosti
- pohodový kolektiv
- pracovní doba pondělí až pátek 6:00-14:30 hod.
- pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení.
- nástup dle domluvy.
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám na email dvedeti@dvedeti.cz Váš podrobný strukturovaný životopis. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Marie Pěchová
Sadová 618
73801 Frýdek-Místek
Czech Republic
JQ.GKYPY1P@GKYPY1P@