Skladníci

2022-08-13

Vsetín

Cetria s.r.o.

Plný úvazek

24000.00 - 30000.00 CZK / Měsíc

Střední bez maturity

2022-09-01

1 47

Popis

SKLADNÍCI
POŽADUJEME: pozitivní přístup k práci, zodpovědnost a pečlivost, znalost práce s počítačem, řidičský průkaz skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE: hlavní náplní je práce ve skladu spotřebního materiálu pro tiskárny, příprava a kompletace zásilek, příjem a vykládka zboží od dodavatelů, doplňování chybějícího zboží, po zaškolení občasná obsluha VZV.
NABÍZÍME: stabilní práce s možností růstu, finančního ohodnocení nad rámec mzdy při plnění dalších úkolů, nástup ihned nebo dle vzájemné dohody.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na: prace@gigaprint.cz

Kontakt

Petr Martinek
Liptál 487
75631 Liptál
Czech Republic
JQ.K3GLDSIGI@YQSLD@

(Povolené přípony souborů pdf, doc, docx, zip, txt, jpg, jpeg)
Captcha Jiný ověřovací kód
Odeslat emailem odkaz na tuto práci