SANITÁŘ NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ (M/Ž)

17.04.2024

Třebíč

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Plný úvazek

23900.00 CZK / Měsíc

Základní

2024-05-01

1 13

Popis

Pracovní náplň:
o pod odborným dohledem všeobecné sestry nebo jiného zdravotnického pracovníka způsobilého k poskytování ošetřovatelské péče bez odborného dohledu provádí pomocné a obslužné činnosti nutné pro poskytování ošetřovatelské péče, preventivní, léčebné a diagnostické péče.

Požadujeme:
o akreditovaný kvalifikační kurz sanitář (certifikovaný kurz) nebo jinou odbornou způsobilost k výkonu povolání sanitáře dle § 42 zákona č. 96/2004 Sb.,
o zdravotní způsobilost k výkonu práce,
o smysl pro týmovou práci,
o trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
o 4. platová třída,
o dovolená 25 dnů,
o benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- nepeněžní dary při životním jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- finanční odměny (dárci krve, odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku - nutnost trvání pracovního poměru min. 5 let).

Nikola Křivánková
Purkyňovo nám. 133/2
67401 Třebíč
Czech Republic
568809455
JQ.LK-4Y3@FO3G@