Prodavač/ka potravinářského zboží

08.06.2024

Jihlava

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Částečný úvazek

15000.00 CZK / Měsíc

Střední bez maturity

2024-06-08

2 50

Popis

Náplň práce:

V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.
Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.

Nabízíme:
o Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
o Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
o Časově nenáročnou směnnost, flexibilitu
o Motivační ohodnocení v závislosti na tržbě

Požadujeme:
samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), předložení výpisu z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování

První kontakt telefonicky v čase 8:00-16:00 hod. nebo e-mailem.

Kontakt

Vilém Vrba
Stránského 1908/33
41201 Litoměřice
Czech Republic
724357433
JQ.KG22SL@KG22SL@

(Povolené přípony souborů pdf, doc, docx, zip, txt, jpg, jpeg)
Captcha Jiný ověřovací kód
Odeslat emailem odkaz na tuto práci