Pracovník pro monitorování, hodnocení a vzdělávání

03.05.2024

Člověk v tísni, o.p.s.

Plný úvazek

41000.00 CZK / Měsíc

Bakalářské

2024-06-03

2 125

Popis

KONTAKT : Kociánová Eliška, e-mail: kariera@clovekvtisni.cz

Úvazek: plný.
Pracovní poměr: na dobu určitou jeden rok (s možností prodloužení v závislosti na financování)

Člověk v tísni (ČvT) vypisuje výběrové řízení na pozici Pracovník pro monitorování, hodnocení a vzdělávání (Monitoring, Evaluation, and Learning, M&E projekt) v rámci Centra pro lidská práva a demokracii.

Náplň práce:

` Navrhování logických rámců, projektových ukazatelů a cílů;
` vývoj a zlepšování nástrojů, které používáme pro sběr dat a reportování;
` účast na zahajovacích schůzkách projektu a podpora projektového manažera při vytváření plánů M&E projektu (Monitoring, Evaluation and Learning);
` pomoc projektovým manažerům při definování metodik/nástrojů pro sběr dat, při správě, analýze a vykazování shromážděných dat;
` plánování a hodnocení nebo koordinace procesu výběru a informování externích hodnotitelů;
` shromažďování know-how a nástrojů od jiných organizací zabývajících se lidskými právy a podpora týmu při zavádění příslušných nástrojů.

Požadujeme:

` VŠ vzdělání v oblasti sociálních věd, lidských práv, rozvojových studií, demografické analýzy nebo statistiky nebo v jiném relevantním oboru;
` alespoň tři roky praxe v příslušné oblasti (nejlépe v nevládním sektoru, mezinárodních organizacích);
` zkušenosti s používáním nástrojů M&E;
` zkušenosti s prováděním M&E ve složitém a nejistém prostředí;
` zkušenosti s kvantitativní a kvalitativní analýzou dat;
` dobrá úroveň písemného a mluveného projevu v angličtině; dobrá úroveň písemného a mluveného projevu ve španělštině je výhodou;
` vysoké etické standardy a schopnost dodržovat zásady důvěrnosti a ochrany údajů;
` yýborná schopnost psaní projektových zpráv, zkušenost s rámcovými projektovými zprávami EK jsou výhodou;
` schopnost pracovat pod stresem, dotahovat projekty do konce ve striktních termínech a bez ztráty zaměření na detail;
` efektivní samostatná práce i práce v týmu, schopnost úzké spolupráce s kolegy v zahraničí, sebemotivace a schopnost stanovovat a plnit cíle.

Nabízíme:

` Zázemí a profesionalitu největší české neziskové organizace;
` zajímavou a kreativní práci v mezinárodním prostředí;
` 25 dní dovolené ročně;
` plně hrazené zahraniční pracovní cesty;
` home office po dohodě;
` školka pro předškolní děti našich zaměstnanců přímo v budově;
` samofinancovaná Multisport karta;
` možnost účastnit se zajímavých akcí, které Člověk v tísni pořádá.

Zaměstnanecké výhody : Dětský klub (pro děti 2 až 6 let), 25 dnů dovolené.

Eliška Kociánová
Šafaříkova 635/24
12000 Praha
Czech Republic
JQ.G3AGK1TY1FRQ@SLYGLST@