Pracovník/pracovnice v sociálních službách - terénní pečovatelská služba

10.04.2024

Svitavy

Svazek obcí AZASS

Částečný úvazek

23500.00 CZK / Měsíc

Základní

2024-04-10

1 1283

Hledáme pracovníka pro posílení pečovatelské služby v letních měsících.
NÁPLŇ PRÁCE: Přímá péče s uživateli pečovatelské služby, činnosti v domácnosti klientů, základní činnosti dle § 40 vyhlášky 505/2006 Sb. a naplňování individuálních plánů s uživatelem.
POŽADAVKY: kurz pracovníka v sociálních službách výhodou (není podmínkou)
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, stravenky, Sick days
KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky PO-PÁ 8.00-14.30 hod,

Kvalifikace

aktivní řidič

Zdeňka Martinková
Eimova 294
57201 Polička
Czech Republic
468001652732453019
JQ.AASJS@E1F4FP.STRYKGPYL@