PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚKLIDU

2021-04-01

Hradec Králové

FERI, s.r.o.

Plný úvazek

19000.00 - 30000.00 CZK / Měsíc

Odborné

2021-04-06

1 145

Popis

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: pravidelný úklid kancelářských prostor; pravidelný úklid šaten dělníků a sociálních zařízení; doplňování hygienických potřeb, vynášení odpadkových košů atd.; občasný drobný venkovní úklid v okolí společnosti
- Požadujeme: pečlivost a preciznost; podmínkou praxe na obdobné pozici min. 2 roky; samostatnost a logické myšlení; smysl pro čistotu a pořádek; odpovědnost, trpělivost a důslednost; ŘP sk. B
- Nabízíme: 13. plat, benefity v rámci programu GalleryBeta (měsíční výkonnostní prémie), stravovací poukázky, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (1-3 dny), náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: mechurovalenka@feri-hk.cz . Akceptujeme pouze životopisy s průvodním dopisem.

Kontakt

Lenka Měchurová
Kampelíkova 881
50004 Hradec Králové
Czech Republic
JQ.TU-GLYO@ST3YRS1FLHUQY4@

(Povolené přípony souborů pdf, doc, docx, zip, txt, jpg, jpeg)
Captcha Jiný ověřovací kód
Odeslat emailem odkaz na tuto práci