Brusiči

28.04.2023

Vsetín

TRIMILL, a.s.

Plný úvazek

28000.00 CZK / Měsíc

Střední bez maturity

2023-05-01

0 0

Popis

BRUSIČI
POŽADUJEME: Technické vzdělání (nejlépe obráběč kovů, strojní mechanik, zámečník). Znalost čtení výkresové dokumentace. Praxe s broušením na plocho - vítána. Znalost měření, přesnost, pečlivost. ŘP sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha brousícího centra WALDRICH COBURG pro přesné broušení vodících ploch. Samostatná činnost dle výkresové dokumentace. Obsluha stroje a zvedacího zařízení za účelem manipulace s dílci. Zajišťování základní údržby stroje.
NABÍZÍME: Odbornou práci ve 2směnném provozu. Zajímavé finanční ohodnocení + zákonné příplatky. Roční odměnu. 25 dnů dovolené. Dotované stravné, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní připojištění aj.. Možnost seberealizace a profesního růstu. Práci ve stabilní společnosti a férový přístup.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Dagmar Čechmánková v době od 7:30 do 16:00 hod., na čísle: 771 259 281 nebo emailem na adresu: dagmar.cechmankova@trimill.cz

Tereza Kudělková
Jasenice 2061
75501 Vsetín
Czech Republic
722077969
JQ.RRG4GLK@S1FTRYPHT.SJYLYK@