Obchodně - techničtí pracovníci

29.06.2024

Vsetín

BOHEMIA OKNO a.s.

Plný úvazek

25000.00 - 28000.00 CZK / Měsíc

Střední

2024-06-26

7 307

Popis

Zaměstnavatel požaduje: SŠ vzdělání, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci, technická zdatnost
Výhodou: technické vzdělání, znalost práce v CAD, předchozí zkušenosti s AI prvky
Náplň práce: konstruování, kalkulace oken a dveří na PC, příjem, zpracování a navedení zakázek do výroby, kontrola správnosti termínů, kontrola vyrobitelnosti jednotlivých položek, komunikace se zákazníkem
Zaměstnavatel nabízí: odpovídající motivační platové ohodnocení, dotované jídelní a svačinové automaty, dotované automaty na teplé nápoje, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké, vánoční prémie, firemní akce pro zaměstnance
První kontakt: e-mailem: spoluprace@bohemiaokno.cz

Kontakt

Jasenická 1254
75501 Vsetín
Czech Republic
JQ.F3TFSG4YUF2@YQSLDHRFDA@

(Povolené přípony souborů pdf, doc, docx, zip, txt, jpg, jpeg)
Captcha Jiný ověřovací kód
Odeslat emailem odkaz na tuto práci