Montážní pracovníci

2021-07-20

Zlín

Okna Macek a.s.

Plný úvazek

18500.00 - 30000.00 CZK / Měsíc

Odborné

2021-08-01

0 70

Popis

Jsme společnost, která působí na trhu již 25 let - montujeme, vyrábíme a prodáváme okna, dveře a vrata.
Hledáme nové spolupracovníky na pozici MONTÁŽNÍK v terénu.

Požadavky: manuální zručnost a dobrá fyzická zdatnost, ochota cestovat po celé ČR, slušné vystupování, spolehlivost a časová flexibilita. Zodpovědný přístup k práci, ŘP sk. B.

Náplň práce: montáž oken, garážových vrat, interiérových dveří a jednotlivých doplňků u zákazníků dle předepsaných technologických postupů a v rámci celé ČR.

Nabízíme práci v zavedené stabilní společnosti, služební auto a telefon k dispozici, dobré platové ohodnocení. Praxe není nutná, zkušený kolega ZAUČÍ a vše vysvětlí.

Můžete nás kontaktovat denně od 7 - 14:00 hod. na tel.: 518 307 522 nebo 725 217 696.

Životopisy zasílejte na e-mail prace@oknamacek.cz, do předmětu zprávy uveďte: MONTÁŽNÍK.

Kontakt

Romana Lungová
Nádražní 1701
69603 Dubňany
Czech Republic
518307522
JQ.TYQS4S3TF@YQSLD@

(Povolené přípony souborů pdf, doc, docx, zip, txt, jpg, jpeg)
Captcha Jiný ověřovací kód
Odeslat emailem odkaz na tuto práci