Manipulační dělník, závozník

04.05.2024

Plzeň-Sever

EKO-SEPAR, s. r. o.

Plný úvazek

31500.00 CZK / Měsíc

Základní

2024-05-06

2 21

ZAHRANIČNÍ RODINNÁ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem, tříděním a recyklací odpadů hledá zaměstnance na pozici Manipulační dělník, závozník
Náplň práce: manipulace s odpadovými nádobami a kontejnery, koordinace nakládky a vykládky materiálu, obsluha lisů, dotřiďování surovin.
Požadujeme: zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu a ochota kolektivní práce.
Nabízíme: nástup možný ihned, jednosměnný provoz, volné víkendy, placené přesčasové hodiny, možnost rozšíření kvalifikace, roční odměny, příspěvky na stravování, odpovídající platové ohodnocení od 31 500 Kč podle kvalifikace a zařazení.
První kontakt osobně, telefonicky či e-mailem.

Marika Groeslová
Hřbitovní 1214
Nýřany
Czech Republic
702036127
JQ.LSDYAFTY@ETQY1YRF1@