Maloobchodní referent/ka koupelnového studia

2021-04-06

Vsetín

FIDEM design s.r.o.

Plný úvazek

18500.00 CZK / Měsíc

Střední

2021-05-01

1 45

Popis

MALOOBCHODNÍ REFERENT/KA KOUPELNOVÉHO STUDIA
POŽADUJEME: Jste zodpovědný, spolehlivý, vstřícný a máte příjemné vystupování? Baví Vás design a komunikace se zákazníky? Máte chuť učit se novým věcem a trendům? Máte dobré výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách (práce, praxe, brigáda)? Máte smysl při teamovou práci? Pokud zní Vaše odpověď ano, pak hledáme právě Vás!
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace se zákazníky bude Vaším denním chlebem. Následný prodej obkladů, dlažeb a dalšího koupelnového vybavení. Navrhování stylových interiérů a exteriérů pro naše zákazníky.
NABÍZÍME: Co nabídneme my Vám? Stabilní zaměstnání v našem studiu v této složité době. Řádné finanční ohodnocení vč. zaměstnaneckých benefitů. Zaškolení a seznámení s kompletním provozem našeho studia. Možnost profesního rozvoje a karierního růstu. Zaměstnání na HPP s okamžitým nástupem.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky pan Petr Horák, tel.: 773 344 878, nebo emailem na: horak@fidem.cz

Kontakt

Petr Horák
4. května 150
75501 Vsetín
Czech Republic
773344878
JQ.4YPGO@TSLFU@

(Povolené přípony souborů pdf, doc, docx, zip, txt, jpg, jpeg)
Captcha Jiný ověřovací kód
Odeslat emailem odkaz na tuto práci