GEODET/-KA - 3D TECHNOLOGIE

29.06.2024

M - PROJEKCE s.r.o.

Plný úvazek

35000.00 CZK / Měsíc

Střední

2024-08-01

16 307

Popis

kontakt: E-mail: petr.hájek@m-projekce.cz

NÁPLŇ PRÁCE
` 3D navádění stavebních strojů za pomoci GNSS přijímače a totální stanice
` základní vytyčovací a zaměřovací práce ve výstavbě liniových staveb
` fotogrammetrický sběr dat z dronu a příležitostné vyhodnocování dat

POŽADUJEME
` min. SŠ vzdělání geodetického směru, příp. alespoň stavebního směru
` chuť učit se novým věcem a zájem o moderní technologie
` řidičský průkaz skupiny B
` ochotu cestovat a pracovat v terénu - viz náplň práce
` schopnost týmové práce i samostatnosti
` spolehlivost, psychickou a fyzickou odolnost

NABÍZÍME
` zázemí silného českého koncernu
` možnost seberealizace a profesního růstu
` motivační mzdové ohodnocení
` zajímavou práci při řešení velkých dopravních staveb
` příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
` pružnou pracovní dobu
` příspěvek na stravování
` příspěvek na životní a penzijní připojištění
` týden placeného volna navíc
Viz výše

Lípová 665/1
Liberec
Czech Republic
JQ.YQTYZFLD-4@FO3G@