Dělníci v pekárenské výrobě – SMAŽENÁ VÝROBA

16.04.2024

Karviná

SEMAG spol. s r.o.

Plný úvazek

24500.00 - 26700.00 CZK / Měsíc

Střední bez maturity

2024-04-16

3 146

Máš rád vůni pečiva a jsi manuálně zručný? Pokud jsi spolehlivý a máš chuť se učit nové věci, přidej se k nám.
Náplň práce:
-volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - smažená výroba (koblihy, kapsy, rohlíčky)
-v případě potřeby výpomoc při výrobě jemného pečiva
-ranní a odpolední směny, pondělí - neděle
-vysoký podíl ruční práce
-vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou
-možnost finančního postupu

Požadujeme:
-pracovní morálku, spolehlivost
-výborné počty
-dobrou manuální zručnost
-zodpovědnost za vykonanou práci
-chuť pracovat, učit se novým věcem
-výborný zdravotní stav
-zdravotní průkaz pro práci s potravinami
-nabídka dlouhodobého zaměstnání, pouze pro vážné zájemce

Nabízíme:
-práci ve stabilní společnosti
-dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
-odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec Zákoníku práce
-příplatek za práci o víkendu ve výši 20%
-příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 6. měsíci
-dotovaná strava
-příspěvek na volnočasé aktivity
-firemní akce
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Benefity

příspěvek na rekreaci zaměstn., penzijní připojištění,

Renáta Piprová
Lidická 886/43
73601 Havířov
Czech Republic
599507645734353429
JQ.IS4YA@FO3G@