Číšník/servírka v kongresovém centru hotelu Tři Věžičky

10.04.2024

Jihlava

GARANT - KONGRES, s.r.o.

Plný úvazek

30500.00 - 43000.00 CZK / Měsíc

Střední bez maturity

2024-05-01

čeština (Pokročilá)

2 1284

Popis

Jedná se o práci v Kongresovém centru Hotel Tři Věžičky.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha firemních akcí - coffee breaky, rauty, bufety, večírky
- Pracovní doba – dle objednaných akcí. Někdy více dní v práci, někdy méně, ale v celkovém průměru méně strávených hodin v práci než při práci krátký/dlouhý týden

NABÍZÍME:
Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
Personální stravování - zdarma
O letních prázdninách více volna (nejsou firemní akce)
Od Štědrého dne až do nového roku - celozávodní dovolená

POŽADUJEME:
Vyučení nebo praxe v oboru
Velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
Zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a vstřícnost
Řidičský průkaz B a auto výhodou

V případě zájmu, zašlete Váš životopis na prace@trivezicky.cz.

Další informace na https://www.trivezicky.cz/kariera/

Kontakt

Kamila Frühaufová
Střítež 11
58811 Střítež
Czech Republic
736626133
JQ.ETQGJY1GLK@YQSLD@

(Povolené přípony souborů pdf, doc, docx, zip, txt, jpg, jpeg)
Captcha Jiný ověřovací kód
Odeslat emailem odkaz na tuto práci