LABORANT/-KA - ÚPRAVNA VODY PODHRADÍ

06.10.2023

Opava

Vodotech, spol. s r.o.

Plný úvazek

30000.00 - 35000.00 CZK / Měsíc

Střední

2023-11-01

0 0

Popis

*KO: Libuše Holušová, e-mail: libuse.holusova@vodotech.cz

Přihlášky k výběrovému řízení s profesním životopisem zasílejte do 23.10.2023 na adresu: Libuše Holušová, Vodotech, spol. s r.o., Mojmírovců 571/15, 709 00 Ostrava nebo na e-mail: libuse.holusova@vodotech.cz

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody.

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání chemického nebo přírodovědného směru
- bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, zručnost, pečlivost
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- znalost požadavků normy ČNS EN IEC/ISO 17025 výhodou
- proaktivní a pozitivní přístup

Náplň práce:
- vzorkování pitných vod v terénu
- provádění chemických/biologických/mikrobiologických metod v laboratoři
- obsluha laboratorní techniky
- práce s laboratorním informačním systémem

Nabízíme:
- práci v konsolidované a úspěšné společnosti
- 5 týdnů dovolené
- prémie za I. a II. pololetí
- příspěvek na stravování
- příspěvek na doplňkové penzijní spoření

Kvalifikace

aktivní řidič

Benefity

celkem 5 týdnů dovolené

Libuše Holušová
Těšínská 1158/73
74601 Opava
Czech Republic
JQ.UQYKFPF1@S1FAHRFU.YAH2GR@