Prodavač / Prodavačka prodejny Kolovna

28.04.2023

Ostrava-Město

ESPACE Retail s.r.o.

Plný úvazek

22000.00 - 25000.00 CZK / Měsíc

Střední bez maturity

2023-06-01

0 0

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 720 757 617, e-mail: martin.michalec@kolovna.com
Požadujeme: pozitivní vztah ke sportu, kolo, lyže, prodejní techniky, čistý trestní rejstřík, komunikativnost, flexibilitu, reprezentativní vystupování, zodpovědnost a otevřenost novým výzvám v rychle se vyvíjejícím prostředí.

Náplň práce: Práce s produkty vybraných kvalitních značek na trhu cyklistiky, lyžování a sportovního oblečení, poskytování servisu našim zákazníkům, péče o vzhled prodejny a vystavené produkty. Administrativa, práce s lidmi a produktem budování značky Kolovna.

Nabízíme: Hranice pracovní role si u nás určuješ ty sám/a, u nás máš možnost se rozvíjet a posouvat se. Jsme sami sobě ambasadory, budeš mít možnost testovat kola a využívat výrazných slev na všechny produkty a služby Kolovny - půjčovna, servis, penzion a apartmány. Jednou za 14 dní můžeš v rámci pracovní doby vyrazit na 2 hodiny na kolo, multisport karta. Jedinečná vnitrofiremní komunikace a atmosféra.

Nástup: ihned, doba určitá 1 rok, pak neurčitá

Lenka Beranová
Rudná 3114/114
70030 Ostrava
Czech Republic
602171805
JQ.RGSKYLYQSDAY@DFUAY@