Administrativní podpora výroby

30.06.2024

Rychnov nad Kněžnou

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Plný úvazek

25000.00 CZK / Měsíc

Střední

2024-08-01

12 307

Popis

Kontakt zasláním životopisu na adresu Hana.Kucerova@assaabloy.com.

Požadujeme:
- SŠ/SOU vzdělání
- praxe na obdobné pozici výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- znalost metodiky 5S, Lean, Six Sigma či Kazien vítána
- komunikační dovednosti, spolehlivost a proaktivita.
Náplň práce:
- spolupráce s mistry, plánování a vedení výroby
- audity 5S a jejich vyhodnocování vč. nápravných opatření
- správa vizualizace, inventarizace, audity BOZP vč. revize dokumentace, reporty
- lean aktivity, zlepšování a výpomoc při zavádění nápravných opatření a změn k odstranění plýtvání
- správa kanbanů a revize bezpečnostních zásob
- vystavování objednávek
- komunikace se zaměstnanci a jejich podpora v rámci svěřeného úseku.
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění, docházkový bonus
- program benefitů Cafeterie, preventivní program
- nástup dle dohody.

Kontakt

Hana Kučerová
Strojnická 633
51601 Rychnov nad Kněžnou
Czech Republic
494511125
4FQ.EFR2SSAAS@S1FLYQHT.S3SU@

(Povolené přípony souborů pdf, doc, docx, zip, txt, jpg, jpeg)
Captcha Jiný ověřovací kód
Odeslat emailem odkaz na tuto práci